Функцію задано формулою у=0,8x-7,2 не виконуючи побудови: 1.знайдіть нулі функції; 2.з'ясуйте чи

проходить графік функції через точку (10;1).

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Соня.
1)
0,8x - 7,2 = 0
0,8x = 7,2
x = 7,2/0,8
x = 9   - нуль функции

2)
1 ≠ 10*0,8 - 7,2
1 ≠ 0,8
не проходит
Отвечает Боцій Софія.
1) x=0
Y=-7,2=>(0;-7,2)

Y=0
0,8X=7,2
X=7,2/0,8=9=>(9;0)

2)10*0,8-7,2=8-7,2=0,8≠1
Не проходит