Дано арифметична прогресія -3;1;5....Знайдіть шостий член цієї прогресії?


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лена.
-3; 1; 5 ...     a₆-?
a₁=-3
d=1-(-3)=1+3=4
a₆=a₁+5d=-3+5*4=-3+20=17
Ответ: a₆=17.