Знайдіть моду,медіану і середнє значення вибірки: 7, 5, 3, 7,6,7,4,6,8,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Решение

7, 5, 3, 7,6,7,4,6,8,5.

Среднее значение:

(7+ 5 + 3 + 7 + 6 + 7 + 4 + 6 + 8 + 5) : 10 = 58 / 10 = 5,8

Мода: 7

Упорядочим выборку:

3,4 5,5,6,6,7,7,7,8

Медиана:

(6 + 6)/2 = 12/2 = 6