При якому значенні параметра, m сума коренів рівняння (m+1)x^2+mx-1=0, дорівнює 1:


Ответы на вопрос

Отвечает Веселова Аня.

По теореме Виета:

-m/(m + 1) = 1

-m = m + 1

2m = -1

m = -1/2