Невиконуючи побудову знайдіть координати точок перетину графіків рівннянь. 5x-y=6 і y-x^2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Комиссаров Никита.

\left \{ {{5x-y=6} \atop {y-x^2=0}} \right. \\\left \{ {{5x-6=y} \atop {y=x^2}} \right. \\5x-6=x^2\\-x^2+5x-6=0\\D=25-24=1\\\left.\begin{array}{cc}x_1=\frac{-5-1}{-2} &x_2=\frac{-5+1}{-2}\\x_1=3&x_2=2\\y_1=x_1^2=9&y_2=x_2^2=4 \end{array}\right.