Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії -4:1;-1/4;...


Ответы на вопрос

Отвечает Nikulesko Vladimir.

a1=-4, a2=1,a3=-1/4,.........

q=a2:a1=a3:a2=.......

q=1:(-4)=-1/4

s=a1/(1-q)

s=-4/(1+1/4)=-4/(5/4)=-16/5=-3,2

s=-3,2