161(2x+2)=161x Розв'яжіть рівняння Тема: Поняття про рівняння. Лінійне рівняння та його

розв'язки. Допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянов Аверьян.

161(2x + 2) = 161x

2x + 2 = x

2x - x = - 2

x = - 2