Обчисліть площу паралелограма, дві сторони якого дорівнюють 6 см і 5 корінь 2 см, а кут між ними 45

градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Колісник Віталія.

S= ah

h=✓5✓2^2/2=5

Тогда, S =5*6=30см^2