у двох ящиках лежать огірки, причому в першому ящику їх у двічі більше ніж у другому. якщо з

першого ящика перекласти у другий 12 огірків,то в обох ящиках їх стане порівну. скільки огірків у обох ящиках разом

Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Ислам.

Ответ:

Разом 72 огірка

Объяснение:

У другому ящику х огірків

У першому 2х

тоді справедливе рівняння

2х-12=х+12

2х-х=12+12

х=24 огірка у другому ящику

24*2=48 огірків у першому ящику

24+48= 72 огірка у обох ящиках разом