Помогите с Алгеброй 7 клас дам 30баллов №3 У першому ящику на 3,7кг яблук більше ніж у другому і

в два рази менше ніж у третьому. Скільки кг яблук у кожному ящику ,якщо всього у трьох ящиках 61,5кг яблук?№4 На двох ділянках росло порівну кущів малини.Після того як на першому досадили 5 кущів, а на другому 23 кущі, то на другій ділянці стало малини вдвічі більше ніж на першій.Скільки малини росло спочатку на першій ділянці?Бажаю успіхів!​

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Андрій.

Ответ:

3) 14,45 кг

4) 13

Объяснение:

3) x+3,7+x+2x=61,5

4x = 57,8

x = 14,45 кг

4) x+23 = (x+5) * 2

-x = - 13

x = 13

Я не знаю українську, тому довго писала))