Розв'яжи задачу системою рівнянь У Петра були купюри по 5 грн і по 20 грн.Він каже ,що купив

футбольний м'яч за 255 грн і віддав за нього 18ткупюр.Скільки яких купюр було?

Ответы на вопрос

Отвечает Селижаровский-Муниципальный Краеведческий-Музей.

Ответ:

x -количество купюр по 5 гривен, y-количество купюр по 20 гривен. система: { x+y=18, 5*x+20*y=255; x=18-y. подставляем во 2 уравнение: 5*(18-y)+20y=255; 90-5y+20y=255; 20y-5y=255-90; 15y=165; y=165/15=11. x=18-11=7. Ответ: 7 купюр по 5 гривен, 11 купюр по 20 гривен.

Объяснение: