У Петра були купюри по 5 грн і по 20 грн.Він каже ,що купив футбольний м'яч за 255 грн і віддав за

нього 18ткупюр.Скільки яких купюр було? Розв'яжи задачу системою рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Ермоленко Альвина.

Ответ:

11 купюр по 20грн; 7 купюр по 5грн

Объяснение:

х - кількість купюр по 5 грн;

у - кількість купюр по 20грн

5х+20у=255

х+у=18    (ці два рівняння потрібно об"єднати знаком система

Розв"язуємо рівняння:

х=18-у

5(18-у)+20у=255

90-5у+20у=255

15у=255-90

15у=165

у=165:15

у=11   - купюр по 20грн

х=18-у

х=18-11

х=7  - купюр по 5грн