До суми чисел 3,6 і -4,1 додали добуток чисел 14,2 і -2,5 який результат отримали


Ответы на вопрос

Отвечает Гординяк Богдан.

Ответ:

-36

Пошаговое объяснение:

3,6+(-4,1)+14,2×(-2,5)=-0,5+(-35,5)=-36