1) добуток рiзницi чисел 63 и 25 та числа 142) часика суми чисел 105 i 75та числа 123)частка числа

135 та добутку чисел 5 i 94)добуток рiзницi та суми чисел 14 i 65)рiзниця частки чисел 177 i 3 тадобутку чисел 14 i 46) сумма добутку чисел 14 i 11 та частки чисел 64 i 4

Ответы на вопрос

Отвечает Критов Дмитрий.
Крч
1) (63-25)*14=532
2) (105+75):12=15
3) 135:(5:9)=3
4) (14+6)*(14-6)=160
5) 177:3-14*4=3
6) 14*11+64:4=170