скласти рівняння до умови задачі та розв'язати 1) число t помножили на 7 від результату відняли 41

і отримали 57. 2) число у помножили на 3 результат додали до суми чисел у і 8, отримали 68 ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Макс.

Відповідь:

1 Нехай шукане число буде позначене як x. За умовою задачі маємо:

7t - 41 = 57

Додамо 41 до обох боків:

7t = 98

Поділимо обох боки на 7:

t = 14

Отже, шукане число дорівнює 14.

2 Нехай шукане число буде позначене як x. За умовою задачі маємо:

3y + y + 8 = 68

Складемо подібні доданки:

4y + 8 = 68

Віднімемо 8 від обох боків:

4y = 60

Поділимо обох боки на 4:

y = 15

Отже, шукане число дорівнює 15.

Покрокове пояснення: