Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) добуток суми чисел - 28 i 17 та числа 1,2;2)

частка різниці чисел 12 і 4,5 та числа -1,5;3) частка числа -16 та добутку чисел -0,8i -0,05;4) добуток суми й різниці чисел 1,2 і 0,8;5) сума добутку чисел 11 i-12 та частки чисел 0,72 i-0,6;6) різниця квадратів чисел - 7 і 8;7) квадрат суми чисел -5,4 і 3,8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Толстых Виктория.

1) добуток суми чисел - 28 i 17 та числа 1,2;

(-28+17)*1.2=-11*1.2=-13.2

2) частка різниці чисел 12 і 4,5 та числа -1,5;

(12-4,5):(-1,5)=7,5:(-1,5)=-5

3) частка числа -16 та добутку чисел -0,8 i -0,05;  

-16:(-0,8*(-0,05))=-16:0,04=-400

4) добуток суми й різниці чисел 1,2 і 0,8;

(1,2+0,8)(1,2-0,8)=2*0,4=0,8

5) сума добутку чисел 11 i -12 та частки чисел 0,72 i -0,6;

(-12*11)+(0,72:(-0,6))=-132-1,2=-133,2

6) різниця квадратів чисел - 7 і 8;

(-7)² - 8² = 49 - 64 = -15

7) квадрат суми чисел -5,4 і 3,8.​

(-5,4+3,8)²=(-1,6)²=2,56

Отвечает Силантьева Алеся.

1) (-28+17)*1.2=-11*1.2=-13.2

2) (12-4.5)/(-1.5)=7.5:(-1.5)=-5

3)-16/(-0.8*(-0.05))=-16:0.04=-400

4) (1.2+0,8)(1.2-0,8)=1.2²-0.8²=1.44-0.64=0.8

5) (12*(-11))+(0.72:(-0.6))=-132-1.2=-133.2

6) (-7)²-8²=49-64 =-15

7) (-5.4+3.8)²=(-1.6)²=2.56