3. Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) рiзниця суми чисел 238 i 416 та числа 519;

2) сума різниці чисел 823 і 374 та різниці чисел 3477 і 3086; 3) добуток суми та рiзницi чисел 15 i 12; 4) частка суми чисел 209 i 193 та різниці чисел 42 930 i 42 924.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Ответ:

1) (238+416)-519-654-519=135

Q A

2)(823-374)+(3477-3086)=449+391-840

3)(15+12)*(15-12)=27*3=81

4)(209+193)/(42930-42924)=402/6=67