Зі свіжої шипшини виходить 26% сушеної.Скільки сушеної шипшини вийде з 120 кг свіжої? !!БУДЬ

ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврик Виктор.

Пропорция: 120 кг - 100%

                      х кг - 26%

х = (120 · 26) : 100 = 3120 : 100 = 31,2 (кг) - столько сушёного шиповника получится.

Или так:

120 · 0,26 = 31,2 (кг) - 26% от 120.

Ответ: 31 кг 200 г сушеної шипшини вийде з 120 кг свіжої.