Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) різниця суми чисел 238 і 416 та числа 519; 2)

сума різниці чисел 823 і 374 та різниці чисел 3477 і 3086; 3) добуток суми та різниці чисел 15 і 12; 4) частка суми чисел 209 і 193 та різниці чисел 42 930 і 42 924.

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Диана.

1) (238+416)-519=654-519=135

2)(823-374)+(3477-3086)=449+391=840

3)(15+12)*(15-12)=27*3=81

4)(209+193)/(42930-42924)=402/6=67