Складіть числовий вираз і знайдіть його значення : 1) Добуток різниці чісел 63 і 25 та числа 14 .

2) Частка суми чисел 105 і 75 та числа 12 . 3) Частка числа 135 та добутку чисел 5 і 9 . 4) Добуток різниці та суми чисел 14 і 6 . 5) Різниця частки чисел 177 і 3 та добутку чисел 14 і 4 . 6) Сума добутку чисел 14 і 11 та частки чисел 64 і 4 . БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ВИКОНАТИ ЦЕ ЗАВДАННЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Думанская Мария.
(63-25)*14=38*14=532
(105+75):12=180:12=15
135:(5*9)=135:45=3
(14-6)*(14+6)=8*20=160
(177:3)-(14*4)=59-56=3
(14*11)+(64:4)=154+16=170
==============================