У Петра були купюри по 5 грн і 20 грн.Він каже що купив футбольний м'яч за 255 грн і віддав за

нього 18 купюр .Скільки яких купюр було? Системою рівнянь!!!!!!?!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

У Пети было 7 купюр по 5 грн. и 11 купюр по 20 грн.

Объяснение:

х+у=18

5х+20у=255

х=18-у

5×(18-у)+20у=255

90-5у+20у=255

15у=165

у=11

х=18-11=7

Отвечает Новиков Дмитрий.

1)18*5=90

2)90+20=110

3) 110+90=200

4)200+55=255