Знайдіть два числа , якщо їх сума дорівнює 20, а добуток -91.Срочно 30балов!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Космынин Костя.

Ответ:

Объяснение:

x+y=20,

x*y = -91

x=20-y,

(20-y)y = -91, -y²+20y+91 = 0; y²-20y-91 = 0;

y1 = 10-√191; x1 = 20 - y1 = 20-10+√191 = 10+√191

y2 = 10+√191; x1 = 20 - y1 = 20-10-√191 = 10-√191

Ответ:(10+√191; 10-√191);  (10-√191; 10+√191)