з одного міста в інше відстань між якими 180 км виїхали одночасно два мотоциклісти швидкість одного

з них 5 км/годин більша ніж другого Тому він приїхав на 0,5 год раніше. Знайти швидкість кожного мотоцикліста

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.

швидкість першого x

швидкість другого x+5

перший витратив 180/x год

другий витратив 180/x+5 год

маємо рівняння 180/x=(180/x+5 )+0,5

робиш обчислення

отримуємо

x=40

40+5=45

відповідь : перший 40км/год, другий 45 км/год