Відстань між двома містами дорівнює 480 км. З одного міста до іншого виїхали одночасно два

автомобілі .Швидкість першого автомобіля на 20км/год більша за швидкість другого , тому він приїхав у пункт призначення на 2 год раніше , ніж другий .Знайдіть швидкість кожного автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Бруг Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Приймаєм швидкість другого автомобіля за х ,тоді його час 480/х.

Швидкість першого автомобіля (х+20),а час в дорозі 480/(х+20).

480/х - 480/(х+20) =2

480(х+20) - 480х=2х(х+20)

480х+9600-480=2х²+40х

2х²+40х-9600=0

х²+20х-4800=0

х₁+х₂= -20

х₁х₂= -4800

х₁= -80 сторонній корінь

х₂= 60 км/год -швидкість другого автомобіля

60+20=80  км/год -швидкість першого автомобіля