Відстань між двома містами дорівнює 420 км. З одного міста до друг ого виїхали одночасно два

автомобілі. Швидкість одного з них на 10 км/год більша за швидкість другого, тому він приїхав у пункт призначення на 1 год раніше від другого автомобіля. Знайдіть швидкість кожного автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ангелина.
Пусть Х км/ч - скорость первого автомобиля
х - 10 км/ч - скорость второго автомобиля

 \frac{420}{x-10}-1= \frac{420}{x}  \\ 420*x - 1(x)(x-10)=420(x-10) \\ 420x- x^{2} +10x-420x+4200=0 \\  x^{2} -10x-4200=0 \\ D= (-10)^{2}-4*1*(-4200)=100+ 16800=16900=130^2 \\  x_{1,2}= \frac{10+-130}{2}
 x_{1} = -60 - не подходит по условию
  x_{2} =70 км/ч - скорость первого автомобиля
70 - 10=60 км/ч - скорость второго автомобиля

Проверка:
420 : 70=6 часов - первый автомобиль
420 : 60 = 7 часов - второй автомобиль
7 - 6 = 1 час - второй приехал на час позже первого