ДАЮ 20 БАЛОВ СРОЧНО Площа перерізу провідника 0,5024 мм2. Знайдіть радіус (у мм) перерізу, якщо

він має форму круга.

Ответы на вопрос

Отвечает Стома Лера.

Ответ:

S = πr^2

r^2 = S/π

r=√S/π

r=40мм

Объяснение:

площа - S