1)Знайдіть центральний кут сектора якщо його площа 2.5Пі см2 а радіус дорівнює 5 см 2) Знайдіть

радіус сектора якщо його площа 2Пі см2 а центральний кут дорівнює 20 градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Волнухина Лиза.

1) S = ПR²*a/360°

2.5П= П5²*а/360°

П5²*а= 2.5П*360°

а= 2.5П*360°/5²П

а= 900°/25

а=36°

Відповідь : 36°

2) S= ПR²*a/360°

2=ПR²*20/360°

ПR²*20= 2*360°

R²= 2*360°/20П = 2*18/П = 36/П ≈ 11.46 ( см. )

Відповідь : 11.46 см.