Знайдіть різницю арифметичної прогресії, якщо її п'ятий член 14, а десятий 29


Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

a5= a1+4d

a10= a1+ 9d

a5-4d= a10-9d

14-4d=29-9d

5d= 15

d= 3

Отвечает Баталов Геннадий.

Ответ:

Объяснение:

a5= a1+4d

a10= a1+ 9d

a5-4d= a10-9d

14-4d=29-9d

5d= 15

d= 3

Объяснение: