1. Побудуйте в одній системі координат графіки функцій: 1)у=-0,5х; 2)у=-4; 3)у=1/3х-4. 2. Не

виконуючи побудови, знайдіть точки перетину з осями координат графіка функції у=2,5х-10. 3. Знайдіть нулі функції: у - х(в квадрате) - 9х

Ответы на вопрос

Отвечает Верещак Кристина.

1. Построим графики по 2-м точкам:

1)у=-0,5х;

х    у

0   0

-2  1

3)у=1/3х-4.

х    у

0   -4

3   -3

2. Точка пересечения с осью ОХ при у=0:

0=2,5х-10

2,5х=10

х=10:2,5

х=4

(4;0)

Точка пересечения с осью ОУ при х=0:

у=2,5*0-10

у=-10

(0; -10)

3. у=х²-9х

х²-9х=0

х(х-9)=0

х=0 у=0

х=9 у=0

(0; 0), (9; 0)