У магазині побутової техніки діє акція: на перший товар у чеку надається знижка 50 грн, а на кожний

наступний товар попередня знижка збільшується на 25 грн.  Яку суму може заощадити покупець, здійснивши покупку 6 одиниць побутової техніки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Женя.

Ответ:

675 гривен скидка за 6 товаров

Объяснение:

Система скидок представляет собой арифметическую прогрессию с шагом 25 гр и первым членом a₁=50 гр.

a_1=50\\ \\ d=25\\ \\ a_n=50+25*(n-1)\\ \\ a_{6}=50+25*5=175\\ \\ S_6=\frac{50+175}{2}*6=675