СРОЧНО!!!!!!!!!!! Знайдіть знаменник геометричної прогресії (bn), якщо b1 = 2, b6 = 486


Ответы на вопрос

Отвечает Гуляева Кира.

Ответ:

3

Объяснение:

b_1=2; b_6=486

b_n=b_1*q^{n-1}

b_6=b_1*q^{6-1}=b_1*q^5

2*q^5=486; q^5=486:2; q^5=243; q^5=3^5

q=3