Складіть рівняння,яке має той самий корінь,що й рівняння 2x-3=5x+6


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Евгений.

Ответ:

______________________


Отвечает Бухтоярова Анфиса.

Відповідь:

2x-3=5x+6

2x-5x=6+3

-3x=9

x=9/(-3)

x=-3

3x-8=5x-2

3x-5x=8-2

-2x=6

x=6/(-2)

x= -3

Пояснення: