Запиши у вигляді звичайного дробу нескінченний десятковий періодичний дріб 2, (17)​


Ответы на вопрос

Отвечает Нуриева Алина.

2{,}(17)=2+0{,}(17)=2+0{,}17+0{,}0017+0{,}000017+...

0{,}17+0{,}0017+0{,}000017+... - сума нескінченно спадної геометричної прогресії перший член якого дорівнює 0{,}17, а знаменник q=0{,}01

2{,}(17)=2+\dfrac{b_1}{1-q}=2+\dfrac{0{,}17}{1-0{,}01}=2+\dfrac{17}{99}=2\dfrac{17}{99}