Укажіть суму і добуток коренів рівняння x^2+5x-6=0Будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Кабиров Роберт.

Ответ:

x^2+5x-6=0\; \; \to \; \; \; x_1+x_2=-5\; \; ,\; \; x_1\cdot x_2=-6\; \; \; \; (teorema\; Vieta)