Решите уравнение cos² 5x= 5 * cos5x


Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалова Полина.

Перенесіть вираз із протилежним знаком у ліву частину

cos² 5x-5 * cos5x=0

Винесіть спільний множник cos(5x) за дужки

cos(5x)*(cos(5x)-5)=0

Якщо добуток дорівнює 0,то принаймі один із множників дорівнює 0

cos(5x)=0

cos(5x)-5=0

Розвяжіть рівняння щодо х

Відповідь:.

x=\frac{\pi }{10}+\frac{k\pi }{5} , k∈Z