Якої початкової швидкості треба надати камню, кидаючи його вертикально вниз з моста заввишки 20 м,

щоб він долетів до поверхні води через 1 с? На скільки довше тривало б падіння каменя з ціеї самої висоти, коли б не було початкової швидкості?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Антоха.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо початкову швидкість

S=Vо*t+1/2g*t^2

Vo=(S-1/2g*t^2)/t

де Vo-початкова швидкість

    t-час

    g-прискорення вільного падіння

Vo=(20-9.8/2*1^2)/1=15.1 м/с

Знайдемо час падіння каменя без початкової швидкості

S=Vо*t+1/2g*t^2

t^2=S/(1/2g)=20/(9.8*1/2)=4c^2

t=2c