Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 2 і -3


Ответы на вопрос

Отвечает Пашевич Максим.

Відповідь:

(x-2)(x+3)=0

x^2+3x-2x-6=0

x^2+x-6=0

Пояснення: