Знайдіть S12 – суму перших 12 2 ба членів арифметичної прогресії, Якщо а1 = 0, a5 = 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Царенков Игорь.

Ответ:

132

Объяснение:

8=a₅=a₁+(5-1)d=0+4d=4d

4d=8

d=2

S₁₂=(2a₁+(12-1)d)·12/2=(2·0+11·2)·6=132