Знайдіть перший член геометричної прогресії якщо четвертий її член дорівнює 8,1 а знаменник

геометричної прогресії дорівнює 0,9

Ответы на вопрос

Отвечает Гейзер Таня.

Ответ:

11\frac{1}{9}

Объяснение:

b4=8,1  q=0,9

bn=b1q^n-1

8,1=b1*0,9^3

b1= \frac{100}{9}=11\frac{1}{9}