Один робітник виготовляє за день а деталей, а другий - на 6 деталей менше. Скільки деталей вони

виготовили разом, якщоперший працював 4 дні, а другий – 5 днів?Складіть вираз і обчисли його значення, якщо a = 25.У відповідь введіть лише число​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Лида.

1-й работник - а деталей, 4 дня

2-й работник (а - 6) деталей, 5 дней

Вместе - ?

------------------------------------------------------

Выражение: а · 4 + (а - 6) · 5.

Раскроем скобки и приведём подобные слагаемые:

= 4а + 5а - 30 = 9а - 30

если а = 25

9 · 25 - 30 = 225 - 30 = 195

Вiдповiдь: 195 деталей.