Розв'яжіть задачу за допомогою системи. Один робітник виготовляє 96 деталей на 2 години швидше,

ніж другий 112 деталей. Скільки деталей виготовляє щогодини кожний робітник, якщо за годину перший робітник робить на 2 деталі більше, ніж другий?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко София.

Ответ:

Вот ответ на твою задачу

Объяснение:


Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

112/х - 96/(х+2)=2

112х+224-96х=2х²+4х

2х²-12х-224=0

х²-6х-112=0

D=6²+448=484

х=(6+22)/2

Объяснение: