Один робітник виготовляє за день a деталей,а другий — на 6 деталей менше. Скільки деталей вони

виготовили разом, якщо перший працював 4 дні, а другий — 5 днів? Склади вираз і обчисли його значення, якщо a=25. ппппппппппппжжжжжжжжжжжжжжжж решыте

Ответы на вопрос

Отвечает Фандин Лев.

4*(а+6)+5*а = 4а+24+5а = 9а+24 = 9*25+24 = 225+24 = 249 деталей