445°. Замовлення на 140 деталей перший робітник виконує на 4 дні швидше, ніж другий. Скільки

деталей за день виго- товляє другий робітник, якщо перший робітник за день виготовляє на 4 деталі більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жернакова Алина.

Ответ:

14 деталей перший робітник

10 деталей другий робітник

Объяснение:

першому потрібно х днів

другому х-4 днів

за один день перший робітник виконує 140/х деталей

за один день другий робітник виконує 140/(х-4) деталей

різниця складає

140/(х-4)-140/х=4

35х-35(х-4)=х(х-4)

х²-4х-140=0

х₁=14 дет  х₂=14-4=10 дет