Помогите пожалуйста!! Обчислити х для вектора з вершинами А=(2;х) і В=(6;0), якщо його довжина 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Шилова Варя.

Відповідь:

x = ±3

Пояснення:

Дано: А=(2;х), В=(6;0), |AB| = 5

Знайти: х - ?

Рішення

Рівняння для пошуку довжини вектора:

|AB|^2 = (Xb - Xa)^2 + (Yb - Ya)^2

Підставимо значення:

5^2 = (6 - 2)^2 + (0 - x)^2

25 = 16 + x^2

x^2 = 25 - 16  = 9

x = √9 = ±3

Відповідь: x = ±3