Не виконуючи побудови знайдіть нулі функції(значення аргументу, при яких значення функції

дорівнюють нулю)y = 4x^2 – 16​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Ответ:

X1 = 2

X2 = -2

Объяснение:

4x² - 16 = 0

4(x²-4) = 0

x² - 4 = 0

(x -2)(x + 2) = 0

X1 = 2

X2 = -2