У=2(х-3)+5(0,2х-1) знайти, значення аргументу,при якому значення функції дорівнює нулю


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Александра.

Ответ:

x - ?,  y=0

2(x-3)+5(0,2x-1) = 0

2x-6+x-5 = 0

3x = 11

x = 3\frac{2}{3}

Объяснение: