Знайти координати точок перетину графіка функції у=0,5х-3 з осями координат


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Николай.

Ответ:

Объяснение:

коли х=0, то

у=0,5*0-3

у=-3

(0;-3) на осі абсцис (ох)

коли у=0, то

0=0,5*х-3

0,5*х=3

х=6

(6;0) на осі ординат (оу)