СРОЧНО!!!!! Між числами 80 і 5 вставте три такі числа, щоб вони разом із даними числами утворювали

геометричну прогресію: а) 10,20,30б)10,20,30,40в)40,20,10г) другое(какое именно).​

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёрова Юлия.

Ответ:

в

Объяснение:

80*0,5=40

40*0,5=20

20*0,5=10

10*0,5=5