При якому значенні с рівняння 2х2 + 4х + с =0 має лише один корінь?Даю 100 балів допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Фанис.

Ответ:

Объяснение:

2x^{2} + 4x + c = 0

2x( x + 2) + c = 0

x + 2 + c = 0

x + c =  -2

Якщо с не дорівнюе нулю, то рівняння має один корінь