по шосе їдуть два авто з однією і тією швидкістю.Якщо перший збільшить свою швидкість на 10 км\год

а другуй зменшить на 10 км\год то перший за 2 години проїде стільки ж скільки другий за 3 години.З якою швидкістю їдуть авто?

Ответы на вопрос

Отвечает Мигович Ника.

Ответ:

50 км\ч

Объяснение:

v₁=v+10; v₂=v-10

S₁=v₁t₁=2(v+10); S₂=v₂t₂=3(v-10)

S₁=S₂

2(v+10)=3(v-10)

2v+20=3v-30

v=50